Sağlıklı Bağırsak Rehberi Allison Post
Kronik ağrı, yorgunluk, gaz, şişkinlik ve bağırsaklarla ilgili diğer yaygın rahatsızlıklarla boğuşan herkes için kullanışlı bir rehber. Sindirim, anksiyete ve depresyon gibi çok çeşitli koşulların ele alındığı bu Yazının devamı...
225,00 TL
Havale/EFT ile: 221,63 TL
Aynı gün kargo
 

Ürün Özellikleri

Boyutlar

13.5 cm x 20 cm

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

65 gr. Snow White

Sayfa Sayısı

240

Stok Kodu

97860581103

Marka

Celsus Kitabevi

Kronik ağrı, yorgunluk, gaz, şişkinlik ve bağırsaklarla ilgili diğer yaygın rahatsızlıklarla boğuşan herkes için kullanışlı bir rehber.

Sindirim, anksiyete ve depresyon gibi çok çeşitli koşulların ele alındığı bu kullanımı kolay rehber, günümüzün en yaygın sağlık sorunlarından bazılarıyla ilgili stresi azaltmak için basit yollar sunuyor. Yazarlar Allison Post ve Stephen Cavaliere, bağırsak mikrobiyotası dengesizliklerinin yıkıcı etkisini ve mikrobiyomun sindirimdeki işlevini açıklarlar ve vücudumuzla tekrar bağlantı kurup sağlığımızı geri kazanmanın kanıtlanmış tekniklerini gösterirler. Sağlıklı Bağırsak Rehberi, yazarın ilk kitabı olan Karnı Gevşetme’de (Unwinding The Belly) daha önce tanıtılan yöntemi genişletiyor. Gevşeme, “bağırsak beyni” “ana beyne” bağlamanın ve rahatlamak, vücudunuza uyum sağlamak ve iyileşmek için özelleştirilmiş bir eylem planı oluşturmanın açık ve erişilebilir bir yoludur.

Kullanıcı Yorumları

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Sağlıklı Bağırsak Rehberi plus UltraMetabolizma • Genlerine Fısılda 600,00 TL    540,00 TL  
Kapat