Sağlıklı Yaş Almanın Yeni Kuralları Frank Lipman

Sağlıklı Yaş Almanın Yeni Kuralları

“Dr. Frank bir eserini daha sahneledi. Sağlık ile ilgili aşırı karmaşık dijital dünyada, o her zaman doğruyu söylüyor ve her zaman en son teknolojiyi kullanıyor. Bu kitapta yaşlanmaya dair nüansları net bir şekilde ele alıyor ve ben Yazının devamı...
225,00 TL
Havale/EFT ile: 221,63 TL
Aynı gün kargo
 

Ürün Özellikleri

Boyutlar

13.5 cm x 21 cm

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

70 gr. Snow White

Sayfa Sayısı

224

Stok Kodu

124157496156

Marka

Celsus Kitabevi

“Dr. Frank bir eserini daha sahneledi. Sağlık ile ilgili aşırı karmaşık dijital dünyada, o her zaman doğruyu söylüyor ve her zaman en son teknolojiyi kullanıyor. Bu kitapta yaşlanmaya dair nüansları net bir şekilde ele alıyor ve ben her kelimesine güveniyorum.”

Bobbi Brown

 

“Sağlıklı ve uzun ömürlü olmak için kapıyı açan son derece değerli bilgiler.”

Dr. David Perlmutter

 

“Yaş aldıkça hastalığa ve hareketlerin kısıtlanmasına doğru eğilim kaçınılmazdır. İyi Yaş Almanın Kuralları, uzun ömürlülük üzerine onlarca yıllık araştırmayı biz yaşlandıkça dayanıklılığımızı ve canlılığımızı korumak için bir plan halinde bütünleştiren bilime dayalı, basit, pratik bir kılavuz niteliğindedir. 20'den 120'ye herkesin okuması gereken bir kitap.”

Mark Hyman

 

“Dr. Lipman'ın daha uzun, daha sağlıklı ve daha güçlü bir yaşam  felsefesi, yaşam kalitem üzerinde inanılmaz bir etki yarattı. Bu kitap sağlığımızı optimize etmek için basit ve kullanışlı bir yol önerisinde bulunuyor ve bize yaşın aslında sadece bir sayı olduğunu öğretiyor.”

Seamus Mullen

Kullanıcı Yorumları

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat