Nefes Terapi: Bilinçli Nefesle Gelen Şifa Dan Brule

Nefes Terapi: Bilinçli Nefesle Gelen Şifa

Tony Robbins tarafından “nefes çalışması için nihai el kitabı” olarak nitelenen Nefes Terapi, stresi azaltmak, verimliliği arttırmak, sağlığınızı dengelemek ve ruhsal uyanışa giden yolu bulmak için nefesinizi nasıl Yazının devamı...
225,00 TL
Havale/EFT ile: 221,63 TL
Aynı gün kargo
 

Ürün Özellikleri

Boyutlar

13.5 cm x 21 cm

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

70 gr. Snow White

Sayfa Sayısı

224

Stok Kodu

99786057490162

Marka

Celsus Kitabevi

Tony Robbins tarafından “nefes çalışması için nihai el kitabı” olarak nitelenen Nefes Terapi, stresi azaltmak, verimliliği arttırmak, sağlığınızı dengelemek ve ruhsal uyanışa giden yolu bulmak için nefesinizi nasıl kullanacağınızı size öğretecek.

Önemli bir toplantının gerginliğini mi yaşıyorsunuz? Bir sınavın veya vergi ödemelerinin yarattığı bir anksiyetenin içinde misiniz? Odaklanmada zorluk mu çekiyorsunuz? Bunun gibi daha pek çok kaygı ve sıkıntılar... Ya yalnızca nefesinizi düzenleyerek tüm bu durumlardaki sonuçları kontrol edebilseydiniz ve sonuçları değiştirebilseydiniz?

Dünyaca tanınmış nefes çalışmalarının öncüsü olan Dan Brulé,  elliden fazla ülkede, anksiyeteyi azaltmada, sağlığı iyileştirmede ve sonsuz enerji depolarına dokunma konusunda  insanlara yardımcı olan Nefes Ustalığı tekniğini, basit ve devrim niteliğindeki bu rehberde paylaşıyor. Nefes Terapi, iyi atletlerin, dövüş sanatlarındaki şampiyonların, Deniz Kuvvetleri’ndeki SEAL askerlerinin, ilkyardım ekiplerinin ve ruhsal yoga ustalarının hep bildiği gerçeği gözler önüne seriyor – yani nefesinizi düzenleyebildiğiniz sürece iyilik halinizi yönetebilirsiniz. Bu nedenle eğer zihninizi temizlemek ve yatıştırmak istiyorsanız ve en yüksek performansı ateşlemek istiyorsanız, bunun sırrı bir nefes ötenizde.

Nefes Terapi, akut/kronik ağrının yönetimi; uykusuzluk, kilo verme, dikkat dağınıklığı, anksiyete, depresyon, travma ve yas ile başa çıkma, içgörü geliştirme, farkındalık sağlama, kendine güven ve liderlik hatta daha fazlasını içeren geniş bir alanda fayda sağlamak için gerekli tüm araçları size veriyor. “Doğal şekilde stresten arınmayı arzulayanlar” (Library Dergisi) için tavsiye edilen Nefes Terapi, vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun yaralanmaları için nefesinizi kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat