Wahls Protokolü: Yemek Tarifleri Terry Wahls

Wahls Protokolü: Yemek Tarifleri

Kronik Otoimmün Hastalıkları Tedavi Eden Devrimci Bir Modern Paleo Planı
18 cm x 22 cm • Tamamı Renkli • 115 gr. Kuşe Kağıda Baskı • Ciltli Ezber bozan Wahls Protokolü’ne eşlik eden bu yemek kitabı, Wahls Paleo Diyeti’nin her seviyesine uygun olacak şekilde hazırlanmış lezzetli, besleyici değeri yüksek Yazının devamı...
595,00 TL
Havale/EFT ile: 586,08 TL
Aynı gün kargo
 

Ürün Özellikleri

Boyutlar

18 cm x 22 cm

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

115 gr. Kuşe

Sayfa Sayısı

368

Stok Kodu

9786050667202

Marka

Celsus Kitabevi

18 cm x 22 cm • Tamamı Renkli • 115 gr. Kuşe Kağıda Baskı • Ciltli

Ezber bozan Wahls Protokolü’ne eşlik eden bu yemek kitabı, Wahls Paleo Diyeti’nin her seviyesine uygun olacak şekilde hazırlanmış lezzetli, besleyici değeri yüksek tarifler içeriyor.


Wahls Protokolü, otoimmün hastalıklarla savaşan insanların hayatını başkalaştıran yeni bir umut oldu. Dr. Wahls merakla takip ediliyor ve bu kitapta, kronik ağrılarını, beyin sisini, yorgunluğunu ve otoimmün hastalıklarla bağlantılı diğer semptomlarını, nörolojik hastalıklarını ve uzmanların bile spesifik bir tanı koyamadığı kronik problemlerini azaltmaya hatta ortadan kaldırmaya ihtiyacı olan tüm okurlarıyla Paleo’dan ilham alan temel tarifleri paylaşıyor. Kitaptaki tarifler Dr. Wahls’in kendi yaşamında uyguladığı ve kliniğinde anlattığı yaşam tarzı değişiklikleri ve klinik çalışmalarından köken alıyor. Kitapta anlatılan tarifler, tüm okuyucular için basit bir formatta hazırlandı. Kahvaltılar, smoothieler, tava yemekleri, çorbalar, dürümler, salatalar ve atıştırmalıklar; ekonomik olmalarının yanında aynı zamanda besleyici ve lezzetli.


Ekonomik yönü de dikkate alınarak, mümkün en az yiyecek israfı gözetilerek ve sağlık kurallarını ihlal etmeden uygulanabilecek tatil beslenme tarifleri, Wahls takipçilerinin verdiği ip uçları ile, Wahls Protokolü: Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam İçin Yemek Tarifleri okuyucularını kalıcı değişiklikler yapmaları ve nihayetinde sağlıklarını geri kazanma yolunda yürümeye başlamaları için cesaretlendiriyor.

Kullanıcı Yorumları

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat