KETOJENİK DİYET: Keto Yaşam Tarzı için Temel Kılavuz Amy Ramos

KETOJENİK DİYET: Keto Yaşam Tarzı için Temel Kılavuz

KETOJENİK DİYET İLE KİLO VERMENİZİ SAĞLAYACAK SİZE ÖZEL HEPSİ BİRARADA REHBERİNİZ HER ŞEYİ DENEDİNİZ: ATKİNS, BÖLGE, HAM GIDA, AKDENİZ—Liste böylece uzayıp gidiyor. Yine de hedeflediğiniz kiloyu Yazının devamı...
195,00 TL
Havale/EFT ile: 192,08 TL
Aynı gün kargo
 

Ürün Özellikleri

Boyutlar

16 cm x 24 cm

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

90 gr. 1. Hamur

Sayfa Sayısı

162

Stok Kodu

9786056972270

Marka

Celsus Kitabevi

KETOJENİK DİYET İLE
KİLO VERMENİZİ SAĞLAYACAK SİZE ÖZEL HEPSİ BİRARADA REHBERİNİZ

HER ŞEYİ DENEDİNİZ: ATKİNS, BÖLGE, HAM GIDA, AKDENİZ—Liste böylece uzayıp gidiyor. Yine de hedeflediğiniz kiloyu veremediniz. Değişimin vakti geldi. Çalışmalar, ketojenik (keto) diyetin insanları daha iyi bir sağlığa ve daha dengeli vücut/bel ölçüsüne doğru yönlendirmede başarılı olduğunu göstermiştir. Düşük karbonhidrat, yüksek yağlı standardı ile keto diyeti, et, yumurta ve süt ürünleri dahil olmak üzere yediklerinizin keyfine varmanızı sağlar.

Diğer kitaplar, ketojenik diyetin beceriksiz görünmesini sağlayan bilgilerle kafa karışıklığı yaratıyor olsa da, KETOJENİK DİYET: Keto Yaşam Tarzı için Temel Kılavuz, size oranlarla ilgili ayrıntılar, diyetin sürdürülmesi için destek ve sağlıklı tarifler dahil olmak üzere keto beslenmeyi kolaylaştırmak için tam olarak istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sağlar.

 

  • 14 günlük yemek planı, kolay kahvaltılar, öğle yemekleri, akşam yemekleri ve atıştırmalıklar diyete uyum sağlanmanızı kolaylaştıracaktır. Üstelik, alışveriş listeleriniz de hazır!

  • Kitapta bulacağınız, heyecan verici olmalarının yanında bir o kadar da kolay 75 tarif, o kadar iyi ki, karbonhidrat miktarları bile düzenlenmiş durumda. Ayrıca çoğu tarif 30 dakika veya daha kısa sürede hazırlanabilir ve 5 veya daha az ana bileşen içerir.

  • Tariflerde herkes için bir şeyler bulmak mümkün – çoğu tarif glütensiz, alerji dostu, süt ürünleri içermez ve hatta vejeteryandır. Hatta bütün aile ketojenik besleniyorsa, bu harika!

    Yararlı web siteleri, bloglar ve uygulamalardan oluşan bir koleksiyonun yanı sıra dışarıda yemek yemeye ve keto diyetini sürdürmeye yönelik tavsiyelerle de kitap en büyük destekçiniz olacaktır.

     

    KETOJENİK DİYET: “Keto Yaşam Tarzı İçin Temel Kılavuz” kitabı ile ketojenik yaşam tarzına geçiş hiç olmadığı kadar kolaylaşacak.

Kullanıcı Yorumları

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat