UÇUCU YAĞLAR VE AROMATERAPİ - 800'den Fazla Reçete Valerie Ann Worwood

UÇUCU YAĞLAR VE AROMATERAPİ - 800'den Fazla Reçete

(Kitaba ait DEMO PDF Dosyasına Celsus Kitabevi Telegram kanalından ulaşabilirsiniz => t.me/celsuskitabevi ) *** Doğa bizi tatlı kokulu sıvı uçucu yağlardan, pek çok yönü olan değerli taşlardan oluşan bir hazineyle kutsadı. Birini Yazının devamı...
595,00 TL
Havale/EFT ile: 586,08 TL
Aynı gün kargo
 

Ürün Özellikleri

Boyutlar

16 cm x 24 cm

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

70 gr. Snow White

Sayfa Sayısı

672

Stok Kodu

9786257679138954

Marka

Celsus & Kios

(Kitaba ait DEMO PDF Dosyasına Celsus Kitabevi Telegram kanalından ulaşabilirsiniz => t.me/celsuskitabevi )

***

Doğa bizi tatlı kokulu sıvı uçucu yağlardan, pek çok yönü olan değerli taşlardan oluşan bir hazineyle kutsadı. Birini ışığa tutun ve antimikrobiyal özelliklerine hayran kalın, tekrar çevirin ve antienflamatuar faydalarını fark edin, zihni, ruh halini ve duyguları nasıl olumlu etkileyebileceğini görmek için tekrar çevirin. Her uçucu yağ, bir prizma gibi, bir olasılıklar gökkuşağı içerir.

Uçucu yağların sadece biyokimyasal, hücresel, fiziksel düzeyde değil, aynı zamanda hayatımızın duygusal, entelektüel, ruhsal ve estetik alanlarında da etkili bir şekilde çalışma yeteneğine hayran kalamayız. Kendileri çok yönlü olan insanlarla tam bir uyum içinde olan bir şifa sistemi sunar. Uçucu yağlar, kimyaları, ağırlıkları, kırılma indisleri, polariteleri ve elektriksel nitelikleri ile ilgili olarak incelenmiş ve sayısız analitik işleme tabi tutulmuştur. Bilim bize onlar hakkında çok şey söyleyebilir, ancak hala gizemini koruyan çok şey vardır.

Uçucu yağlar hakkında önemsiz bir şey yoktur. Tatlı kokulu olmalarına rağmen, güçlüdürler. Bu, uçucu yağların birçok özelliğinden hangisini ticari olarak geliştirebileceklerini belirlemek için sahne arkasında laboratuvarlarda sessizce çalışan şirketler ve özel kurumlar tarafından kabul edilmektedir. Ancak uçucu yağların faydaları hepimiz için zaten mevcuttur.

Uçucu Yağlar ve Aromaterapi Kitabı, uçucu yağların farklı şekilde neler yapabileceğine dair kapsamlı bir anlayış sunar. Bu yeni güncellenmiş baskının yeni nesil aromaterapi meraklılarına daha fazla olumlu katkı getireceğini içtenlikle umuyorum. Bu baskı, tüm konu alanlarını genişletmenin yanı sıra, mikroplara karşı kendini savunma, duygusal kurtarış ve önemli sağlık sorunları ile ilgili yeni bölümlerin yanı sıra 180’den fazla uçucu yağ, hidrolat ve taşıyıcı yağın ayrıntılı profillerini içerir.

Uçucu yağlar o kadar çok farklı şekilde değerlidir ki, yapabileceklerini tam olarak açıklayan bir kelime veya hatta bir ifade bulmak zordur. Belki de en iyi tıbbi malzeme olarak bilinirler-bir şifa sistemi; ancak uçucu yağlar, refahı ve yaşam tarzını iyileştirmek için evde ve işyerinde de kullanılabilir. Ve bu kitabın içeriğinden de anlaşılacağı gibi, sporculara, dansçılara, gezginlere, bahçıvanlara, hayvan severlere ve aşçılara eşsiz bir yardım sunabilir. Tüm bunların yanı sıra, uçucu yağlar güzellik ve spa bakımlarında da paha biçilmezdir.

Uçucu yağları düzenli olarak kullanan insanlar, onlarsız yapamayacaklarını söylerler. ve uçucu yağlara yeni başlayanlar, daha önce nasıl yaşadıklarını merak edeceklerdir. Uçucu yağların etkinliği ve çok yönlülüğünü hayatımıza dahil etmek kolaydır, çünkü çok farklı kullanım yöntemleri vardır. Güzel kokmaları gerçeği sadece bir bonustur! İster laboratuvarda yeni fark edilmiş olsun, ister yakın zamanda kendi evlerimizde deneyimlenmiş olsun, uçucu yağların faydalarının görünürde sonu yok gibi görünmektedir. Bu kitabın ilk baskısında olduğu gibi, bu 25. yıl dönümü baskısı, ev pratisyenlerinin yanı sıra aromaterapide deneyimli kişiler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Uçucu yağlar insanlık tarihinin bir parçası olabilir, ancak aynı zamanda insanlığın geleceğinin de bir parçasıdır. Onlar doğanın sonsuz bir armağanı, devam eden bir harikalar serüveni, bir arkadaş, bir destek ve doğanın bize tadını çıkarmamız için verdiği en değerli armağanlardan biridir.

Kullanıcı Yorumları

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat