Çocuk Diş Hekimliğinde Çağdaş Tedavi Yöntemleri Meenakshi S. Kher

Çocuk Diş Hekimliğinde Çağdaş Tedavi Yöntemleri

Bu klinik kılavuz, içerdiği çok sayıda yüksek kaliteli fotoğrafla Çocuk Diş Hekimlerine, Çocuk Diş Hekimliği asistanlarına ve çocukları tedavi eden pratisyen diş hekimlerine süt ve genç kalıcı dişlere yönelik çağdaş tedavi Yazının devamı...
595,00 TL
Havale/EFT ile: 586,08 TL
 

Ürün Özellikleri

Boyutlar

16 cm x 24 cm

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

115 gr. Kuşe

Sayfa Sayısı

246

Stok Kodu

9786057490117

Marka

Celsus & Kios

Bu klinik kılavuz, içerdiği çok sayıda yüksek kaliteli fotoğrafla Çocuk Diş Hekimlerine, Çocuk Diş Hekimliği asistanlarına ve çocukları tedavi eden pratisyen diş hekimlerine süt ve genç kalıcı dişlere yönelik çağdaş tedavi protokollerini net bir şekilde anlamaları için bir rehber özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda bu protokollerin özel muayenehanede ya da kurumsal olarak uygulanmasına ilişkin prosedürlerin entegrasyonunu sağlayan önemli bir kaynaktır.

Kitabın oluşmasını sağlayan alt yapısında, son yıllarda tedavi konseptlerinde önemli paradigma değişikliklerinin ortaya çıkması yatmaktadır. Artık klinisyenlerin çocukları tedavi ederken "çürük tedavisi" ve "çürük lezyon yönetimi" arasında ayrım yapması gerektiği düşüncesi kabul görmektedir. Dahası, rejeneratif endodontik prosedürler, olgunlaşmamış kalıcı dişin tedavi edilme şeklini değiştirmiştir. Yazarlar, tüm gerekli ayrıntılı fotoğrafik dokümantasyon ve kısa ve öz destekleyici metinlerle birlikte, adım adım güncel tedavi tekniklerinin tamamını paylaşmaktadır. Bu kitap, dünya çapında tüm diş hekimlerine katkı sağlayacak nitelikte hazırlanmıştır.

Kullanıcı Yorumları

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat